İstanbul'un Sağlık Yöneticileri 'Teröre Hayır' Dedi

İstanbul Sağlık Müdürü Prof. Dr. Selami Albayrak tarafından yapılan basın açıklamasında, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Ahmet Lütfullah Orhan, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Özdemir, Beyoğlu Bölgesi Genel Sekreteri Uzm. Dr. Güven Bektemür, Çekmece Bölgesi Genel Sekreteri Prof. Dr. İhsan Bakır, Fatih Bölgesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Hamza Müslümanoğlu, Bakırköy Bölgesi Genel Sekreteri Doç.Dr.Kadriye Kart Yaşar, Anadolu Kuzey Bölgesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Kemal Memişoğlu da yer aldı.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ve Birliğimize bağlı 13 (onüç) Sağlık Tesisimizde yapılan açıklamada; “Hastanelerde çalışan personellerin güvenliği için gereken tedbirlerin alındığı, güvenlik güçlerinin terör örgütüne yönelik operasyonlarına aralıksız devam ettiği ve teröre karşı en büyük cevap, en büyük mücadeleyi birlik ve beraberlik içinde hareket ederek birbirimize sımsıkı kenetlenerek verilebileceği” mesajları verilerek, terörün her türlüsü kınanarak birlik ve beraberlik mesajları vurgulandı.

Haberler

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık