İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcıları

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Tevfik ERTÜRK

 

 

1979 yılında Balıkesir Erdek’te doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Erdek Karşıyaka’da tamamladı. Balıkesir Savaştepe Sağlık Meslek Lisesi Lise (Toplum Sağlığı Teknisyenliği), Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksek Okulu Önlisans (Bilgisayar Donanımı), Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans (İşletme) programından mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi Önlisans ve Ahmet Yesevi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi (Yönetim Bilişim Sistemleri) yüksek lisans programından mezun oldu.

Meslek hayatına 2002 yılında, İstanbul Pendik Devlet Hastanesi’nde göreve başladı. 2006 yılına kadar burada faturalama, gelir tahakkuk ve satın alma birimlerinde, 2006-2010 yılları arasında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğünde, 2010-2012 yılları arasında Pendik Devlet Hastanesi’nde Hastane Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2012 yılından itibaren İstanbul Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nde İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 

 

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Yüksel KÜÇÜKŞAHİN

 

 

1982 yılında Erzincan ‘da doğdu. İlk ve orta-öğrenimini Erzincan ili Refahiye ilçesinde tamamlamıştır. Refahiye Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu, Hastane Yönetimi ve Organizasyon Ön Lisans eğitimini Gaziosmanpaşa Üniversitesi ’nde, İşletme Lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamladı. 2009 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde memuriyete başladı. Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları İşletmeciliği alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. hastane İşletmeciliği alanında Doktora  çalışmalarına devam etmektedir. Halen İstanbul Üniversitesi 'de Sağlık Yönetimi alanında eğitimine devam etmektedir.  Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki görevinden 01.01.2015 tarihinde ayrılarak, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Anadolu Güney Bölgesi T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta