İdari ve Mali İşler Müdürlüğü

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

İlyas ÇELEBİ

 

                 1976 yılında Samsun/Çarşamba ilçesinde doğdu. İlk ve  Orta öğrenimini Çarşamba   ilçesinde tamamladıktan sonra Samsun Atatürk Sağlık Meslek Lisesi Toplum Sağlığı Bölümü, Anadolu Üniversitesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Sağlık Kurumları İşletmeciliği Proğramı (Önlisans),   Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü (Lisans), Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi  (Yüksek Lisans)   bölümlerinden  mezun oldu.

Meslek hayatına 1996 yılında özel sektörde başladı. Sırasıyla   1996-2002 yıllarında Özel Ümran Tıp Merkezinde, 2002-2008 yıllarında Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 2008-2010 yıllarında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şubesi Satınalma Biriminde, 2010-2014 yıllarında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcılığı, 2014 yılından itibaren ise Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesi  İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta